Новости политики России, Украины и Мира
Главная
Новости Война Россия Политика Статьи Экономика Общество Здоровье Видео

Як переказати кошти на будь-яку карту України

переказати кошти на будь-яку карту

Переказ грошей став невід'ємною частиною життя сучасних людей. Сплатити за товар, знайдений на дошках оголошень, відправити аванс за роботу, повернути борг, зробити фінансовий подарунок родичам чи пожертвувати благодійній організації — причин може бути безліч, але при кожній з них необхідно здійснити переказ. Раніше для цього треба було піти до найближчого банківського відділення, відстояти чергу до каси та зробити платіж. Тепер необхідна тільки ваша картка та сервіс Mastercard Moneysend.

Грошові перекази з Мастеркард

Все, що потрібно для переказу — це ваш номер картки. Необов'язково навіть знати рахунок отримувача, адже здійснити операцію можна за номером телефону чи адресою електронної пошти. Зайдіть на сайт Mastercard та виберіть відповідну опцію. У будь-якому випадку це займе не більше кількох хвилин.

Відправити з картки на картку

Якщо відправник знає номер картки — це найбільш стандартна та швидка опція. Треба ввести у спеціальні поля дані картки відправника та його ПІБ, а у строки нижче — аналогічні реквізити отримувача. Вся необхідна інформація буде відображатись на екрані. Після підтвердження платіж буде відправлений за кілька секунд.

Відправити з картки за мобільним номером або email

У разі, коли номер картки невідомий, або отримувач не може повідомити його саме зараз (наприклад, забув картку вдома або знаходиться на важливій зустрічі) — можна надіслати гроші за допомогою номеру телефону або електронної адреси.

Для цього необхідно зайти на сайт одного з партнерів Мастеркард, наприклад Pay2You або Karton. Далі:

  • Ввести реквізити картки відправника;
  • Вказати суму майбутнього переказу;
  • Додати дані отримувача — той самий номер телефону чи email;
  • Натиснути “Переказати”. Готово! За бажанням ми можете зберегти квитанцію про здійснену операцію.

Після цього отримувачу надійде смс-повідомлення або електронний лист, які будуть мати посилання на сайт Mastercard. Йому залишиться перейти за посиланням та вивести гроші на картку будь-якого банку України.

Також врахуйте, що з відправника буде утримана комісія, яка складає 0,5% від суми та збір сайта-партнера: 5 грн Пей2Ю та 7 грн КартОн. Комісія для отримувача відсутня.

Ліміт на грошовий переказ за номером телефону чи email адресою складає 5000 (Pay2U) та 15 000 (KartOn).

Як отримати переказ грошей через мобільний\пошту

Після того, як хтось побажає поповнити вашу картку за допомогою номеру телефону чи мейлу, ви отримаєте відповідне повідомлення у вигляді смс чи електронного листа. Все, що вам потрібно — це перейти за посиланням у зручний для вас час та вивести кошти на будь-яку українську картку. Вся операція проходить онлайн та займає кілька хвилин.

Якщо виникнуть якість труднощі — на сайтах як самого Мастеркард, так і його партнерів, працює служба підтримки, яка допоможе розібратися з процедурою.

Подпишитесь на нас Вконтакте, Одноклассники

Загрузка...

159
Похожие новости
01 апреля 2020, 11:33
03 марта 2020, 20:34
29 марта 2020, 11:51
06 марта 2020, 19:47
07 марта 2020, 13:17
23 марта 2020, 14:57
Новости партнеров
 
 
Новости партнеров
Новости партнеров
 
Новости Политики
Популярные новости
29 марта, 15:51 489
26 марта, 17:21 903
30 марта, 12:21 537
28 марта, 18:51 671
30 марта, 10:51 716
27 марта, 10:51 555