Новости политики России, Украины и Мира
Главная
Новости Война Россия Политика Статьи Экономика Общество Здоровье Видео

Як отримати максимум від уроків танців

Як отримати максимум від уроків танців

Люди, які вчаться танцювати, природно хочуть отримати якомога більше від своїх уроків танців, наскільки це можливо, але часто недостатньо ясно розуміють, як це зробити. Фактично, успіх будь-якого учня залежить головним чином від того, як він підходить до своїх занять і використовує отриманий матеріал. Швидкий, найбільш повний і ефективний прогрес буде результатом тільки логічного і структурованого підходу до навчання.

Поставте мету

Цілком очевидно, що якщо у викладача і учня немає чіткого уявлення про навички та здібності, які повинні бути розвинені, то прогрес в навчанні буде страждати. Поставте мету і рухайтеся до неї.

Правильний настрій

Відносини вчителя-учня дуже важливі на фізичному і психологічному рівні. Знання купуються тільки якщо учень готовий сприймати знання, які дає йому викладач. Учні повинні намагатися виконувати нові елементи відповідно до настановами їх викладача.

Фокусування уваги

Іноді учні, намагаючись «зробити все правильно», зосереджуються на одному аспекті танцю, в той час як викладач намагається працювати над іншим. Досвідчений викладач не чекатиме, що їх учні правильно виконають всі їхні старі навички, вивчаючи щось нове. Учень повинен звернути свою увагу тільки на тему, яку вибрав викладач, а викладач пізніше з'єднає нове знання зі старим.

Дозвольте викладачеві викладати

Учень витрачає даремно навички свого викладача, якщо вони не дозволяють викладачеві вчити їх так, як він вважає за потрібне. Багато учнів, які не стали б говорити доктору, які ліки їм призначати, або авто-майстру, як лагодити їх автомобіль, не бентежачись, будуть говорити викладачеві, якій частині їх танцю слід приділити більше уваги і як їм потрібно викладати. Замість цього викладач повинен мати волю, щоб вчити так, як вважає за доцільне.

Пам'ятайте також, що навчання танцювати відрізняється від освоєння чисто розумових навичок - іноді розуміння приходить лише після належного функціонування над собою, а не навпаки. Учень повинен завжди дозволяти викладачеві закінчувати пояснення, не перебиваючи і не відволікаючись на стороннє. Тільки після того, як викладач пояснив все, що необхідно, Ви зможете в повній мірі зрозуміти, що від Вас потрібно. Якщо Ви щось не розумієте, потрібно попросити роз'яснення. Іншими словами, Ви повинні дозволити викладачеві вчити Вас. Саме для цього Ви до нього і прийшли.

Практика

Практика - ймовірно, найбільш недооцінений аспект процесу навчання. Ті учні, які постійно практикуються, вчаться набагато швидше, ніж ті, хто щось роблять час від часу. Студенти тенісу, лижного спорту, бойових мистецтв, гольфу або будь-яких інших спортивних напрямків вважають практику невід'ємною частиною їх процесу навчання, але занадто часто навчаються соціальних танців так не вважають. Будь-які танцювальні рухи повинні бути відпрацьовані до такої міри, щоб він стали для Вас природними. Це вимагає багаторазового повторення в процесі навчання. Але тут потрібно бути обережними, щоб не завчити руху неправильно. Тут Вам може допомогти Ваш викладач.

Регулярність

Регулярність самим прямим чином впливає на прогрес, тому що занадто велика перерва між заняттями порушує безперервність процесу навчання, дозволяючи учню забути занадто багато матеріалу з попередніх занять і змушуючи викладача надмірно повертатися до пройденого матеріалу. Чи не пропускайте занять. Після занять по дорозі додому або будинку продумайте вивчений матеріал, так він краще запам'ятається. Обов'язково повторіть будинку.

Різноманітність викладачів

Так само, як одна скульптура може бути описана по-різному різними спостерігачами з різними точками зору, так і танцювальні елементи можуть бути пояснені різними способами. Це може допомогти скласти найбільш повне уявлення про них. Однак в якості основного повинен бути обраний один викладач, щоб бути головним гідом на шляху до успіху танцюриста.

Типи занять

Розумні студенти також беруть участь в різних типах уроків танців, наприклад; індивідуальні заняття, групові заняття, майстер-класи, самостійна опрацювання, щоб закріпити і урізноманітнити набуті навички.

Партнери

Велика кількість партнерів допоможуть розширити танцювальні навички. Залежність від єдиного партнера може призвести до формування слабких місць, так як зазвичай певним аспектам танцю не приділяється увага, і ці навички не розвиваються. Безліч партнерів дозволяє опрацювати більше ситуацій і варіацій і навчитися танцювати абсолютно з будь-яким танцюристом обраного напрямку.

Подпишитесь на нас Вконтакте, Одноклассники

Загрузка...

421
Похожие новости
18 июня 2019, 06:53
15 июня 2019, 10:36
16 июня 2019, 09:26
13 июня 2019, 16:11
16 июня 2019, 19:58
15 июня 2019, 13:36
Новости партнеров
 
 
Новости партнеров
Новости партнеров
 
Новости Политики
Популярные новости
13 июня, 09:51 285
14 июня, 20:51 327
16 июня, 10:21 383
14 июня, 20:51 293
11 июня, 19:51 365
12 июня, 14:51 405