Новости политики России, Украины и Мира
Главная
Новости Война Россия Политика Статьи Экономика Общество Здоровье Видео

Як недорого відремонтувати автомобіль: поради щодо вибору запасних частин

ремонт авто

Навіть експлуатація надійної машини, по ідеальній дорозі, не позбавить власника від зносу різних деталей у моторному відсіку. Час нещадний до рухомих елементів автомобіля, з кожним днем зменшуючи їх ресурс. Частіше за інших вузлів ламаються частини ходової системи схильні до постійного навантаження. У підсумку автовласник стикається з проблемою пошуку надійних автомобільних товарів за доступною ціною.

Не так давно, коли автомобільний ринок був слабко розвинений з пошуком і придбанням запасних частин до транспорту спостерігалися проблеми. Все обмежувалося походом на міський авторинок або в спеціалізований магазин. В останні роки все кардинально змінилося, в автомобілістів, завдяки інтернету, є хороший вибір якісного товару. Але тут важливо враховувати особливості дистанційних покупок, щоб витратити гроші з розумом.

Перевіряємо товар перед покупкою

Не має значення, де і що купується, важливо завжди перевіряти якість товару. Особливо це стосується автомобільних деталей, які мають індивідуальні особливості, в залежності від марки та моделі транспортного засобу. Тому в даному питанні немає універсальних рекомендацій.

Купуючи деталі звертайте увагу на наступні нюанси:

  • На коробку з товаром. Вся інформації на коробці повинна бути зрозуміла. Тара не повинна мати механічних пошкоджень та інших наявних дефектів.
  • На зовнішній вигляд товару що купується. Якщо запасні частини автомобіля мають порушену геометрію або сліди ремонту, то така покупка навряд чи буде вигідною.
  • Переконайтеся, що основні конструктивні характеристики автомобільного елемента підійдуть конкретно вашої моделі транспортного засобу. Якщо цим знехтувати, то деталь не встане на своє місце.
  • З'ясуйте наявність сертифікатів якості на реалізовану продукцію. Особливо питання актуальне з новими оригінальними запчастинами.

Зверніть увагу на вартість запасних частин необхідних для ремонту машини та проведіть порівняльний аналіз ціноутворення на ринку. Важливо враховувати, що ціна на заводські вироби завжди дуже висока. У випадку ж з китайськими підробками їх можна купити за сущі копійки. При цьому оригінальні деталі на 100% відповідають автомобілю що ремонтується. У випадку з китайськими виробами все як в лотереї.

Особливості дистанційних покупок в інтернеті

Зараз складно сперечатися зі зручністю використання інтернету для пошуку різних товарів, в тому числі запчастин для автомобілів. Це зробило утримання, ремонт і обслуговування легкового транспорту набагато простіше і вигідніше для всіх автовласників. Все що потрібно для шопінгу — доступ до всесвітньої павутини. Серед переваг такого способу придбання автомобільних товарів варто виділити наступні:

  • широкий вибір різнопланових товарів, починаючи новою заводською продукцією і закінчуючи старими запчастинами для будь-яких автомобілів;
  • швидкий пошук необхідних вузлів і агрегатів за маркуванням деталі;
  • ввічливі кваліфіковані продавці здатні допомогти з вибором відповідного товару;
  • різні способи доставки замовлення по всій Україні;
  • зручні варіанти оплати, в тому числі накладений платіж;
  • повернення товару протягом 14 днів, відповідно до закону про захист споживчих інтересів.

Однак серед величезної кількості переваг віддаленого шопінгу знайшлося місце для недоліків. Не всі автовласники згодні здійснювати покупки в інтернеті. Основна проблема — відсутність можливості особистого вивчення виробу перед покупкою. Хоча це безпідставний страх, адже замовлення можна вивчити при отриманні та відмовитися від покупки якщо щось не влаштовує.

Якщо вам терміново потрібні були якісні автозапчастини до машин, на zapchasti.ria.com доступна як нова, так і стара продукція, високої якості, за конкурентною вартості. Це надає покупцям широкі можливості для ремонту та отримання транспортних засобів.

Оригінальна нова і стара продукція

Заводські деталі рідка викликають нарікання з боку автовласників. Серед них не зустрічаються підробки, через те, що заводське маркування практично неможливо повторити, не кажучи про те, що вони обов'язково вносяться в каталог. Але їх ціна стала каменем спотикання для водіїв.

Також уваги заслуговують аналогові запасні частини, але в даній ситуації потрібно бути впевненим в продавці. Через відсутність спеціального захисту і каталожного номера такі вироби часто підробляють. Нерідко такі запчастини не підходять до конкретного автомобіля, навіть якщо продавець стверджує зворотне.

Якщо економія на утриманні авто в пріоритеті, то можна придбати деталі, що були у вжитку. Але для цього важливо точно знати, як перевірити залишковий ресурс товару що купується. Також не варто купувати товар у сумнівних продавців, про яких відсутня інформація в інтернеті.

Подпишитесь на нас Вконтакте, Одноклассники

Загрузка...

873
Похожие новости
09 июля 2020, 20:58
05 июля 2020, 16:21
25 июня 2020, 16:16
09 июля 2020, 14:48
25 июня 2020, 20:31
30 июня 2020, 10:27
Новости партнеров
 
 
Новости партнеров
Новости партнеров
 
Новости Политики
Популярные новости
09 июля, 09:06 565
06 июля, 07:06 821
09 июля, 22:06 581
06 июля, 13:06 706
08 июля, 21:36 525
09 июля, 12:36 614