Новости политики России, Украины и Мира
Главная
Новости Война Россия Политика Статьи Экономика Общество Здоровье Видео

Як і де здати спермограму у Києві?

спермограма

Народження дитини - велике щастя не тільки для жінки, але і для чоловіка. Оцінити шанси на батьківство і роботу органів репродуктивної системи допомагає спермограма. Це специфічний метод лабораторної діагностики, під час якого оцінюються не тільки кількісні, але і якісні показники сперми, її здатності до запліднення ооцитів. Саме спермограма дозволяє оцінити шанси на природне настання вагітності і відповісти на питання, чому зачаття не відбувається.

Де зробити спермограмму у Києві?

Лабораторія ІГР ЛАБ в Києві запрошує чоловіків здати спермограмму у провідній ЕКО клініці IGR (Київ, пр. Перемоги 121-Б). У нас працюють лікарі-лаборанти, які мають солідний досвід, необхідні знання та навички проведення специфічних досліджень. Сучасне обладнання, якісні витратні матеріали імпортного виробництва, професіоналізм фахівців, а також уважне ставлення до кожного пацієнта, яке забезпечує максимально точні і швидкі результати аналізів.

Ви можете пройти лабораторну діагностику у комфортних умовах і вже через кілька днів отримати результати аналізів.

Що дозволяє визначити аналіз?

Спермограма - один з основних методів діагностики, що дозволяє визначити фертильність чоловіка і оцінити:

 • якість сперми;
 • кількість;
 • морфологічні показники сперми.

Під час аналізу лікар оцінює колір, запах, консистенцію, в'язкість, рівень кислотності сперми, кількість сперматозоїдів в 1 мл еякулята, а також будову сперматозоїдів. Морфологічний аналіз дозволяє визначити запліднюючі здатності сперміїв.

Від якості статевих клітин багато в чому залежать шанси на успішний наступ вагітності.

Оцінивши основні показники, лікуючий лікар має можливість дати прогноз щодо здатності до природного зачаття, у разі визначення відхилень від норми - складе оптимальну програму лікування.

У деяких випадках спермограма здається не тільки для оцінки репродуктивних здібностей еякуляту, а також для визначення запальних процесів у органах репродуктивної системи, деяких відхилень у стані здоров'я органів сечовидільної системи.

Основні показання щодо здачі аналізу

Направлення на спермограму найчастіше дає лікар уролог або андролог. Найбільш часті причини для здачі аналізу:

 • підозра на безпліддя з метою визначення його першопричин;
 • планування вагітності;
 • у складі комплексного обстеження перед проведенням ЕКО;
 • перед будь-якими хірургічними втручаннями на органах репродуктивної або сечостатевої системи;
 • при діагностиці деяких урологічних недуг.

Переваги здачі спермограми у ДНК лабораторії ІГР ЛАБ (Київ)

Ультрасучасний медичний центр та лабораторія ІГР ЛАБ дотримуються європейських стандартів діагностики, лікування та проведення лабораторних аналізів, що підтверджують відповідні сертифікати якості, відповідності та контролю.

На базі лабораторії ви можете здати спермограму і інші аналізи для отримання об'єктивної інформації про стан передміхурової залози, роботі органів сечостатевої системи, а також еякуляту.

Лабораторія IGR LAB надає унікальну можливість швидко, анонімно і в комфортних для пацієнта умовах здати спермограмму і отримати результат вже через кілька годин. Після отримання результатів дослідження необхідно звернутися до лікаря для розшифровки. Самостійне трактування результатів не допускається. У разі необхідності можуть знадобитися додаткові діагностичні процедури, які ви також можете пройти у клініці IGR:

 • УЗД органів мошонки;
 • УЗД передміхурової залози;
 • Аналізи для визначення рівня гормонів;
 • Аналізи на ЗППП.

Спермограма у Києві у лабораторії IGR LAB - це унікальна можливість не просто здати аналіз, а й отримати відповіді на важливі питання під час професійної консультації кращих урологів столиці, пройти комплексне лікування при визначенні порушень в репродуктивному здоров'ї.

Відмінний рівень сервісу, точна діагностика, професійний персонал допоможуть впоратися з будь-якими патологіями і обзавестися довгоочікуваним потомством.

Подпишитесь на нас Вконтакте, Одноклассники

Загрузка...

768
Похожие новости
21 января 2021, 20:29
06 января 2021, 11:53
31 декабря 2020, 19:04
28 декабря 2020, 12:42
23 декабря 2020, 20:17
24 декабря 2020, 18:17
Новости партнеров
 
 
Лучшее сегодня
23 января 2021, 18:06
23 января 2021, 12:06
23 января 2021, 18:06
23 января 2021, 19:36
24 января 2021, 07:06
Новости партнеров
Новости партнеров
 
Новости Политики
Популярные новости
19 января, 19:06 722
22 января, 00:06 539
18 января, 18:06 403
17 января, 19:36 1078
18 января, 15:06 516
18 января, 15:06 992