Новости политики России, Украины и Мира
Главная
Новости Война Россия Политика Статьи Экономика Общество Здоровье Видео

Інкубатор з вологоміром (гігрометром) в комплекті: Переваги та використання

Інкубатор з вологоміром

У стандартну комплектацію побутового інкубатора для курей, перепелів, гусей та іншої домашньої птиці входять нагрівальні елементи, ванночки для води, термореле і сама камера для виведення. Однією з головних додаткових комплектуючих є вологомір. Гігрометр може бути вмонтованим або йти в комплекті.

Моделі інкубаторів, де гігрометр вмонтований в корпус, прості у використанні. Не потрібно опускати прилад для вимірювання вологості в камеру на кожній фазі дозрівання пташенят. Ви можете зчитувати показники в будь-який момент.

Влагомер

Посилання на інкубатори в інтернет-магазині Кроппер, низькі ціни і висока якість:

https://cropper.com.ua/ua/inkubatory/

Моделі з мобільним гігрометром теж мають свої переваги. Якщо ви досвідчений птахівник, то він вам може і не знадобитися.

В інтернет-магазині Cropper є інкубатори для різних видів домашньої птиці. Є моделі для розведення перепелів, курей, гусей, пекінських і мускусних качок. У комплекті з інкубаторами Квочка ІБА-140 і Несушка М ІБ-76 йдуть електронні гігрометри.

Переваги інкубаторів з окремим вологоміром

Показник вологості потрібно контролювати протягом усієї інкубації. Це стосується яєць будь-яких птахів. Для нормального розвитку пташеняти під шкаралупою на кожній стадії дозрівання вологість налаштовується по-своєму. Гігрометр дозволяє знати точні показники вологості в камері інкубатора. Завдяки цьому простіше підтримувати оптимальні умови, що збільшує відсоток виводимості до 99%.

Переваги інкубаторів з окремим влагомером

У комплекті йде вологомір, який складається з дисплея і щупа (датчика). Між собою вони з'єднуються дротом. Щуп опускається в спеціально передбачене отвір на кришці, і через час на екрані з'являються точні показники.

Оскільки гігрометр не вбудовно, то після використання його можна прибрати.

Для зручності можна закріпити його в одному положенні на весь період інкубації. Так можна буде відстежувати найменші зміни в рівні вологості. Ви швидко усунете проблеми та убезпечите потомство.

Де купити інкубатор з гігрометром в комплекті

В інтернет-магазині Cropper є автоматичні, ручні та механічні інкубатори. Є моделі, які оснащуються ламповими нагрівачами, ІК-стрічкою або Теном. Купити інкубатор з влагомером можна в Сумській, Луганській, Запорізькій, Одеській, Донецькій, Чернівецькій, Львівській, Тернопільській та інших областях. Доставка по Україні здійснюється Новою Поштою, Інтайм. У Харкові працює кур'єрська доставка від магазину. Замовлення доставлять на вказану адресу.

Подпишитесь на нас Вконтакте, Одноклассники

Загрузка...

364
Похожие новости
14 июля 2019, 12:15
18 июля 2019, 19:46
17 июля 2019, 20:18
16 июля 2019, 14:02
15 июля 2019, 10:42
15 июля 2019, 10:45
Новости партнеров
 
 
Новости партнеров
Новости партнеров
 
Новости Политики
Популярные новости
14 июля, 14:36 258
14 июля, 08:36 401
15 июля, 22:36 499
17 июля, 23:06 255
16 июля, 01:06 374
13 июля, 00:36 294